Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wola Brwileńska - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka z stawem w miejscowości Wola Brwileńska gm. Nowy Duninów. Tylko 10 km od Płocka! powierzchnia domu : 150 mkw powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

362 000 zł49,50 m² 7 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 662 m² 177,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę w malowniczej miejscowości Matyldów gm. Łąck powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Nieruchomość: - działka 16/3 powierzchnia 1662.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Płock(Wola Brwileńska + 12 km)

2 470 000 zł630 m² 3 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż: dom oraz budynki usługowo-produkcyjne z potencjałem adaptacyjnym Płock, ul. Batorego 4 Opis nieruchomości: dom mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł664,53 m² 2 166,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta inwestycyjna na sprzedaż kamienica płock/śródmieście Przedmiotem sprzedaży jest obiekt składający się z 13 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 664,53m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,40 m² 7 294,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji: podolszyce Południowe, ul. Czwartaków. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 061 m² 140,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnia działka W spokojnym miejscu Na spokojnym osiedlu Borowiczki, ul. Wierzbowa mpzp - 107mn (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub bliźniacza) W pobliżu prąd, zaprojektowana sieć wodna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł996 m² 105,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- ok.150m od jez. Goreńskiego! Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budowę całorocznego, wolnostojącego domu o powierzchni 996 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: oferta dla wszystkich, którzy marzą o swoim przestronnym mieszkaniu w mniejszej, spokojnej miejscowości. Dodatkowym atutem są niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

239 795 zł1 205 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pobuduj dom marzeń w pobliżu lasów i jeziora. Na sprzedaż 2, sąsiadujące ze sobą działki budowlane Os. Góry, ul. Ruczajowa Pow. 1204 i 1205 m2, kształt prostokąta mpzp- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zakrzewo

Zakrzewo(Wola Brwileńska + 23 km)

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Przedstawiam wyjątkowe siedlisko w Zakrzewie (gmina Wielgie) idealne miejsce do życia, odpoczynku lub prowadzenia własnej działalności, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Brwileńska

Wola Brwileńska,mazowieckie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom wolnostojący na działce 3500m2. Wewnątrz 5 pokoi z tego dwa pokoje na dole, duży salon z wyjściem na ogród oraz sypialnia. Na dole znajduje sie także kuchnia, łazienka, schowek/garderoba.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij